brakebeat

brakebeat
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2016
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Groundhog Day (1993) - Rated 01 Dec 2016
100 The Dark Knight (2008) - Rated 01 Dec 2016
100 Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 01 Dec 2016
100 Lionheart (1990) - Rated 01 Dec 2016
100 Greenberg (2010) - Rated 01 Dec 2016
100 Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 01 Dec 2016
100 Rush (2013) - Rated 01 Dec 2016
100 No Country for Old Men (2007) - Rated 25 Nov 2016
100 Se7en (1995) - Rated 25 Nov 2016
100 Alien (1979) - Rated 24 Nov 2016