brandonxie76
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out brandonxie76's...
50 15% | Un Chien Andalou (1929) - Rated 10 May 2020 |
83 62% | Blade Runner (1982) - Rated 10 May 2020 |
77 47% | The Terminator (1984) - Rated 10 May 2020 |
80 50% | The Dark Knight Rises (2012) - Rated 09 May 2020 |
70 31% | Embrace of the Serpent (2015) - Rated 09 May 2020 |
95 95% | Blade Runner 2049 (2017) - Rated 09 May 2020 |
90 77% | Mission: Impossible - Fallout (2018) - Rated 09 May 2020 |
91 81% | Avengers: Endgame (2019) - Rated 09 May 2020 |
82 57% | Star Trek (2009) - Rated 02 May 2020 |
83 62% | Taken (2008) - Rated 02 May 2020 |