breaky

breaky
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2022
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 64% Reservoir Dogs (1992) - Rated 25 Jan 2022
90 64% My Way (2011) - Rated 25 Jan 2022
94 88% Dune (2021) - Rated 25 Jan 2022
89 56% Akira (1988) - Rated 25 Jan 2022
90 64% Tae Guk Gi: The Brotherhood of War (2004) - Rated 25 Jan 2022
91 75% Glory (1989) - Rated 25 Jan 2022
93 85% Jurassic Park (1993) - Rated 25 Jan 2022
98 97% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 25 Jan 2022
95 93% Children of Men (2006) - Rated 25 Jan 2022
83 32% Dirty Harry (1971) - Rated 25 Jan 2022