login | register
0 film rankings
more

brekker

Movie Buff - 410 Film Rankings

Member Since: Jun 17, 2016

Location: Turkey

Age: 17

Gender: Female

Bio:
2016: 107
2017: 69

more Recent Rankings
75 T6 Ready Player One (2018) - Apr 01, 2018
60 T3 Annihilation (2018) - Mar 30, 2018
75 T6 Spider-Man: Homecoming (2017) - Mar 23, 2018
80 T7 I, Tonya (2017) - Mar 02, 2018
85 T8 The Killing of a Sacred Deer (2017) - Jan 22, 2018
50 T2 Mother! (2017) - Jan 20, 2018
85 T8 Lady Bird (2017) - Jan 12, 2018
75 T6 Arif v 216 (2018) - Jan 07, 2018
60 T3 Black Mirror: Hang the DJ (2017) - Jan 06, 2018
90 T9 Godless (2017) - Nov 26, 2017