BrendanC

brendanc
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2021
Location: Beverly Hills, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 27% Full Metal Jacket (1987) - Rated 22 Sep 2021
95 80% Deliverance (1972) - Rated 22 Sep 2021
93 71% Animal Kingdom (2010) - Rated 22 Sep 2021
93 71% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 22 Sep 2021
94 76% My Octopus Teacher (2020) - Rated 22 Sep 2021
99 94% Shadow of a Doubt (1943) - Rated 22 Sep 2021
99 94% Night Moves (1975) - Rated 22 Sep 2021
95 80% Perfect Blue (1998) - Rated 22 Sep 2021
88 41% The Taking of Pelham One Two Three (1974) - Rated 22 Sep 2021
88 41% Primal Fear (1996) - Rated 15 Sep 2021