Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
brent123

Film Freak - 720 Film Ratings

Member Since: Aug 30, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out brent123's...
78 61% Crocodile Dundee II (1988) - Aug 31, 2018
99 96% Guardians of the Galaxy (2014) - Aug 31, 2018
40 12% Monster's Ball (2001) - Aug 31, 2018
84 77% Blade (1998) - Aug 31, 2018
83 75% Ant-Man (2015) - Aug 31, 2018
71 44% Old School (2003) - Aug 31, 2018
48 18% Cocoon (1985) - Aug 31, 2018
77 58% Predators (2010) - Aug 31, 2018
18 0% Home Alone 3 (1997) - Aug 31, 2018
84 77% Tremors (1990) - Aug 31, 2018