bretac

bretac
Movie Buff - 467 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 64% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 09 Jan 2017
82 16% Central Intelligence (2016) - Rated 25 Nov 2016
89 47% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 25 Nov 2016
82 16% The Other Guys (2010) - Rated 25 Nov 2016
89 47% Autómata (2014) - Rated 25 Nov 2016
85 22% The Switch (2010) - Rated 25 Nov 2016
80 11% Nick and Norah's Infinite Playlist (2008) - Rated 25 Nov 2016
80 11% United 93 (2006) - Rated 25 Nov 2016
75 5% The Interview (2014) - Rated 25 Nov 2016
89 47% Sahara (2005) - Rated 25 Nov 2016