Bretanha
Movie Buff - 207 Film Ratings
Member Since: 19 Dec 2013
Location: Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazil
Bio: Drive\'s possibly my favorite movie. Blade Runner\'s excellent too. Tears in the Rain, yo.
Recent Ratings
Check out Bretanha's...
80 36% | Batman: Under the Red Hood (2010) - Rated 26 Dec 2013 |
78 24% | Contagion (2011) - Rated 26 Dec 2013 |
80 36% | Wreck-It Ralph (2012) - Rated 26 Dec 2013 |
80 36% | Gran Torino (2008) - Rated 26 Dec 2013 |
80 36% | Equilibrium (2002) - Rated 26 Dec 2013 |
80 36% | The Meaning of Life (1983) - Rated 26 Dec 2013 |
80 36% | Training Day (2001) - Rated 26 Dec 2013 |
70 13% | The Invisible Man (1933) - Rated 26 Dec 2013 |
80 36% | Mean Girls (2004) - Rated 19 Dec 2013 |
85 49% | Blue Velvet (1986) - Rated 19 Dec 2013 |