bretthillj

bretthillj
Movie Buff - 156 Film Ratings
Member Since: 31 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 31% Baby Driver (2017) - Rated 17 Aug 2017
41 0% The Circle (2017) - Rated 17 Aug 2017
83 53% Harvey (1950) - Rated 01 Jun 2017
78 26% Oliver Twist (1948) - Rated 01 Jun 2017
88 81% Up (2009) - Rated 01 Jun 2017
83 53% The Phantom (1996) - Rated 01 Jun 2017
57 4% The Waterboy (1998) - Rated 01 Jun 2017
90 89% Kung Fu Panda (2008) - Rated 01 Jun 2017
73 18% The Time Machine (2002) - Rated 01 Jun 2017
79 31% Men in Black II (2002) - Rated 01 Jun 2017