brettyoshi9

brettyoshi9
Movie Buff - 281 Film Ratings
Member Since: 31 Jul 2020
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 34% It's Such a Beautiful Day (2012) - Rated 11 Jul 2023
10 1% Promare (2019) - Rated 11 Jul 2023
10 1% Paradise Kiss (2005) - Rated 11 Jul 2023
10 1% Mirai Nikki (2011) - Rated 11 Jul 2023
10 1% Kill La Kill (2013) - Rated 11 Jul 2023
10 1% Kakegurui (2017) - Rated 11 Jul 2023
10 1% Don't Toy with Me, Miss Nagatoro (2021) - Rated 11 Jul 2023
20 3% Mobile Suit Gundam I (1981) - Rated 11 Jul 2023
20 3% Metropolis (1927) - Rated 11 Jul 2023
20 3% Metropolis (2001) - Rated 11 Jul 2023