brianctyler

brianctyler
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 10 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 7% The Wave (2015) - Rated 06 May 2016
99 92% Battlestar Galactica (2004) - Rated 04 May 2016
94 46% Lucy (2014) - Rated 27 Apr 2016
97 79% Whiplash (2013) - Rated 27 Apr 2016
20 7% The Mummy (1999) - Rated 27 Apr 2016
20 7% Scooby-Doo (2002) - Rated 27 Apr 2016
97 79% The Game (1997) - Rated 27 Apr 2016
92 37% Shutter Island (2010) - Rated 27 Apr 2016
97 79% A Beautiful Mind (2001) - Rated 27 Apr 2016
80 18% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 27 Apr 2016