brianj1
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out brianj1's...
10 77% | Back to the Future (1985) - Rated 18 Feb 2018 |
10 77% | American Pie (1999) - Rated 18 Feb 2018 |
10 77% | Not Going Out (2006) - Rated 18 Feb 2018 |
10 77% | Would I Lie to You? (2007) - Rated 18 Feb 2018 |
10 77% | The Orville (2017) - Rated 18 Feb 2018 |
10 77% | The Crown (2016) - Rated 18 Feb 2018 |
7 30% | Darkest Hour (2017) - Rated 18 Feb 2018 |
8 44% | Take the Money and Run (1969) - Rated 18 Feb 2018 |
8 44% | Les Misérables (2012) - Rated 18 Feb 2018 |
9 52% | Avatar (2009) - Rated 18 Feb 2018 |