brian_sutter

briansutter
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 97% Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Rated 24 Apr 2017
95 97% Aliens (1986) - Rated 24 Apr 2017
80 51% Grizzly Man (2005) - Rated 24 Apr 2017
80 51% Apocalypse Now (1979) - Rated 24 Apr 2017
65 11% Dune (1984) - Rated 24 Apr 2017
80 51% Aladdin and the King of Thieves (1995) - Rated 24 Apr 2017
70 22% Clerks (1994) - Rated 24 Apr 2017
70 22% Troy (2004) - Rated 24 Apr 2017
65 11% Pulp Fiction (1994) - Rated 24 Apr 2017
65 11% Star Trek: The Motion Picture (1979) - Rated 24 Apr 2017