BrickRoadDX

brickroaddx
Movie Buff - 117 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2013
Location: Canada

more Recent Ratings

Check out BrickRoadDX's...

45 3% Prometheus (2012) - Rated 08 Jul 2013
92 72% Cube (1997) - Rated 08 Jul 2013
92 72% Clerks (1994) - Rated 08 Jul 2013
92 72% Cast Away (2000) - Rated 08 Jul 2013
89 40% Blazing Saddles (1974) - Rated 08 Jul 2013
91 64% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 08 Jul 2013
89 40% Wedding Crashers (2005) - Rated 08 Jul 2013
90 52% A Goofy Movie (1995) - Rated 08 Jul 2013
89 40% The Hurt Locker (2009) - Rated 08 Jul 2013
89 40% GoldenEye (1995) - Rated 08 Jul 2013