brjack2177

brjack2177
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 72% Mulholland Drive (2001) - Rated 12 Nov 2015
90 93% The Godfather (1972) - Rated 12 Nov 2015
75 56% Road Trip (2000) - Rated 12 Nov 2015
70 37% Wedding Crashers (2005) - Rated 12 Nov 2015
80 72% The Truman Show (1998) - Rated 12 Nov 2015
70 37% Very Bad Things (1998) - Rated 12 Nov 2015
65 18% Blues Brothers 2000 (1998) - Rated 12 Nov 2015
60 11% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 12 Nov 2015
50 2% Charlie's Angels (2000) - Rated 12 Nov 2015
80 72% Ghostbusters (1984) - Rated 12 Nov 2015