Brookaline

brookaline
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2021
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 65% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 06 Jan 2021
85 65% The Mighty Ducks (1992) - Rated 06 Jan 2021
85 65% Kung Fu Panda (2008) - Rated 06 Jan 2021
80 40% I Am Legend (2007) - Rated 06 Jan 2021
80 40% How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Rated 06 Jan 2021
85 65% Tangled (2010) - Rated 06 Jan 2021
85 65% Baseketball (1998) - Rated 06 Jan 2021
75 24% 8 Mile (2002) - Rated 06 Jan 2021
85 65% Elf (2003) - Rated 06 Jan 2021
85 65% Toy Story 2 (1999) - Rated 06 Jan 2021