brooksoh

brooksoh
Movie Buff - 255 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 51% Into the Wild (2007) - Rated 01 Feb 2021
100 99% Breaking Bad (2008) - Rated 31 Jan 2021
98 97% The Wire (2002) - Rated 31 Jan 2021
91 80% Lady Bird (2017) - Rated 31 Jan 2021
89 67% Ma Rainey's Black Bottom (2020) - Rated 31 Jan 2021
94 90% Uncut Gems (2019) - Rated 31 Jan 2021
79 32% Watchmen (2009) - Rated 13 Dec 2020
90 74% Taxi Driver (1976) - Rated 02 Dec 2020
92 83% Midsommar (2019) - Rated 30 Nov 2020
94 90% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 30 Nov 2020