brpjac

brpjac
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 34% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 19 Feb 2017
60 47% Life of Pi (2012) - Rated 19 Feb 2017
40 22% District 9 (2009) - Rated 19 Feb 2017
40 22% X-Men (2000) - Rated 19 Feb 2017
100 90% Moneyball (2011) - Rated 19 Feb 2017
100 90% The Big Short (2015) - Rated 19 Feb 2017
90 70% La La Land (2016) - Rated 19 Feb 2017
100 90% Spotlight (2015) - Rated 19 Feb 2017
100 90% Good Will Hunting (1997) - Rated 19 Feb 2017
100 90% The Right Stuff (1983) - Rated 19 Feb 2017