brtavares

brtavares
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2020
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 27 Dec 2020
45% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 27 Dec 2020
100 96% Blade Runner (1982) - Rated 27 Dec 2020
19% Donnie Darko (2001) - Rated 27 Dec 2020
45% Arrival (2016) - Rated 27 Dec 2020
10 74% Schindler's List (1993) - Rated 27 Dec 2020
19% Ex Machina (2015) - Rated 27 Dec 2020
3% Click (2006) - Rated 27 Dec 2020
19% Training Day (2001) - Rated 27 Dec 2020
3% Up (2009) - Rated 27 Dec 2020