brubaker19

brubaker19
Film Freak - 554 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2015
Location: Northern Ireland, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 59% Unbroken (2014) - Rated 08 Dec 2015
45 1% Turkish Star Wars (1982) - Rated 08 Dec 2015
50 9% Turkish Star Trek (1973) - Rated 08 Dec 2015
90 83% Traitor (2008) - Rated 08 Dec 2015
90 83% Spartan (2004) - Rated 08 Dec 2015
90 83% Solomon Kane (2009) - Rated 08 Dec 2015
80 45% Season of the Witch (2011) - Rated 08 Dec 2015
85 59% Rules of Engagement (2000) - Rated 08 Dec 2015
85 59% The Relic (1997) - Rated 08 Dec 2015
45 1% Recep Ivedik 3 (2010) - Rated 08 Dec 2015