brunoarocha

brunoarocha
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2014
Location: Lisboa, Lisboa, Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 45% Identity (2003) - Rated 02 Mar 2015
72 30% The Maze Runner (2014) - Rated 02 Mar 2015
61 5% Titanic (1997) - Rated 20 Oct 2014
80 60% Fight Club (1999) - Rated 20 Oct 2014
90 95% Inception (2010) - Rated 20 Oct 2014
70 15% V for Vendetta (2006) - Rated 20 Oct 2014
85 80% The Prestige (2006) - Rated 20 Oct 2014
72 30% Beyond a Reasonable Doubt (2009) - Rated 20 Oct 2014
85 80% Saw (2004) - Rated 20 Oct 2014
80 60% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 20 Oct 2014