brysky

brysky
Flick Fan - 83 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2015
Location: Flint, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

38 4% Black Mass (2015) - Rated 09 Oct 2015
11 1% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 31 Jan 2015
55 9% Man on Fire (2004) - Rated 04 Jan 2015
89 52% Reservoir Dogs (1992) - Rated 04 Jan 2015
72 15% The Jackal (1997) - Rated 03 Jan 2015
30 3% The Bodyguard (1992) - Rated 03 Jan 2015
40 6% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 03 Jan 2015
40 6% I Am Legend (2007) - Rated 03 Jan 2015
55 9% The Da Vinci Code (2006) - Rated 03 Jan 2015
0% The Blair Witch Project (1999) - Rated 03 Jan 2015