Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bsamdan

Movie Buff - 229 Film Ratings

Member Since: Jun 23, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
85 60% 1408 (2007) - Jun 23, 2018
95 96% The Notebook (2004) - Jun 23, 2018
75 14% The Final Destination (2009) - Jun 23, 2018
75 14% Final Destination 5 (2011) - Jun 23, 2018
80 33% Final Destination 3 (2006) - Jun 23, 2018
80 33% Final Destination 2 (2003) - Jun 23, 2018
85 60% Final Destination (2000) - Jun 23, 2018
80 33% Mystic River (2003) - Jun 23, 2018
80 33% Die Hard (1988) - Jun 23, 2018
85 60% Midnight in Paris (2011) - Jun 23, 2018