bseburke

bseburke
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% Thank You for Smoking (2006) - Rated 18 Jan 2020
85 73% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 18 Jan 2020
75 53% Gladiator (2000) - Rated 18 Jan 2020
35 10% Old School (2003) - Rated 18 Jan 2020
70 36% Hotel Rwanda (2004) - Rated 18 Jan 2020
70 36% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 18 Jan 2020
40 16% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 18 Jan 2020
75 53% Trainspotting (1996) - Rated 18 Jan 2020
85 73% Full Metal Jacket (1987) - Rated 18 Jan 2020
90 86% Idiocracy (2006) - Rated 18 Jan 2020