bsivanov

bsivanov
Movie Buff - 180 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 60% T2 Trainspotting (2017) - Rated 15 Jul 2017
87 30% Victoria (2015) - Rated 15 Jul 2017
85 26% Laurence Anyways (2012) - Rated 25 Jun 2017
80 17% Steve Jobs (2015) - Rated 08 Jun 2017
100 82% Les amours imaginaires (2010) - Rated 08 Jun 2017
95 60% Hunger (2008) - Rated 08 Jun 2017
90 42% Madrid, 1987 (2011) - Rated 08 May 2017
65 7% Swiss Army Man (2016) - Rated 08 May 2017
100 82% Cartel Land (2015) - Rated 07 May 2017
70 10% Last Tango in Paris (1972) - Rated 07 May 2017