bsiver

bsiver
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 20% Meet the Fockers (2004) - Rated 30 Dec 2012
67 16% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 30 Dec 2012
73 26% Billy Madison (1995) - Rated 30 Dec 2012
35 5% Mars Attacks! (1996) - Rated 30 Dec 2012
50 8% Mr. Deeds (2002) - Rated 30 Dec 2012
70 20% The Mask (1994) - Rated 30 Dec 2012
73 26% Puss in Boots (2011) - Rated 30 Dec 2012
50 8% Hitch (2005) - Rated 30 Dec 2012
23 2% Legally Blonde (2001) - Rated 30 Dec 2012
80 45% Jurassic Park (1993) - Rated 30 Dec 2012