bstan85

bstan85
Member Since: 24 Jan 2012
Location: Searcy, Arkansas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: FOR YOUR CONSIDERATION

more Recent Ratings

17 34% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 21 Aug 2015
32 82% Ex Machina (2015) - Rated 21 Aug 2015
19 37% 22 Jump Street (2014) - Rated 21 Aug 2015
28 64% Mud (2013) - Rated 21 Aug 2015
30 73% Side Effects (2013) - Rated 21 Aug 2015
34 92% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 21 Aug 2015
25 50% Lucy (2014) - Rated 21 Aug 2015
24 46% The Wolverine (2013) - Rated 21 Aug 2015
29 68% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 21 Aug 2015
24 46% Rush (2013) - Rated 21 Aug 2015