bsweet999

bsweet999
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2011
Location: Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 29% The Blues Brothers (1980) - Rated 29 Jun 2011
85 66% The Others (2001) - Rated 29 Jun 2011
87 73% Shakespeare in Love (1998) - Rated 29 Jun 2011
95 90% Hamlet (1990) - Rated 29 Jun 2011
87 73% Payback (1999) - Rated 29 Jun 2011
90 83% Lethal Weapon 4 (1998) - Rated 29 Jun 2011
85 66% Conspiracy Theory (1997) - Rated 29 Jun 2011
83 58% What Women Want (2000) - Rated 29 Jun 2011
79 40% Signs (2002) - Rated 29 Jun 2011
70 19% Seed of Chucky (2004) - Rated 29 Jun 2011