Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
btanrikulu

Cinema Addict - 1018 Film Ratings

Member Since: Apr 19, 2020

Location: Turkey

Bio: 100 / Hayatımın filmi
90 / Muazzam film
80 / Harika film
70 / Çok iyi film
60 / İyi film
50 / Ortalama film
40 / Kötü film
30 / Çok kötü film
20 / Berbat film
10 / Utanç verici film
more Recent Ratings
20 3% Predator 2 (1990) - May 15, 2021
60 54% Widows (2018) - May 11, 2021
40 17% Legend (1985) - May 11, 2021
40 17% Rise of the Guardians (2012) - May 10, 2021
60 54% The Duellists (1977) - May 10, 2021
50 33% Unsane (2018) - May 09, 2021
40 17% Trolls World Tour (2020) - May 09, 2021
30 8% Ninja Assassin (2009) - May 09, 2021
50 33% Pete's Dragon (2016) - May 08, 2021
60 54% Ain't Them Bodies Saints (2013) - May 08, 2021