bthurber

bthurber
Movie Buff - 403 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 39% Fast Five (2011) - Rated 26 Apr 2020
80 53% Gone with the Wind (1939) - Rated 26 Apr 2020
90 85% Onward (2020) - Rated 26 Apr 2020
95 94% Charade (1963) - Rated 26 Apr 2020
65 21% John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Rated 19 Jan 2020
80 53% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 19 Jan 2020
100 98% Moonlight (2016) - Rated 21 Apr 2019
90 85% I Am Not Your Negro (2016) - Rated 21 Apr 2019
85 70% Hereditary (2018) - Rated 21 Apr 2019
90 85% The Revenant (2015) - Rated 22 Dec 2018