bttrflii

bttrflii
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 04 Aug 2011
70 50% Bring It On (2000) - Rated 05 Jul 2011
90 90% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 05 Jul 2011
60 31% The Sixth Sense (1999) - Rated 05 Jul 2011
60 31% FernGully: The Last Rainforest (1992) - Rated 05 Jul 2011
80 71% A Bug's Life (1998) - Rated 05 Jul 2011
60 31% Little Nicky (2000) - Rated 05 Jul 2011
70 50% How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Rated 05 Jul 2011
60 31% Pocahontas (1995) - Rated 05 Jul 2011
90 90% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 05 Jul 2011