bubbalooba

bubbalooba
Movie Buff - 412 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 93% Black Swan (2010) - Rated 05 Jan 2015
80 33% The Hudsucker Proxy (1994) - Rated 05 Jan 2015
80 33% Bring It On (2000) - Rated 05 Jan 2015
85 72% 61* (2001) - Rated 05 Jan 2015
90 93% 42 (2013) - Rated 05 Jan 2015
85 72% Field of Dreams (1989) - Rated 05 Jan 2015
90 93% The Karate Kid (1984) - Rated 05 Jan 2015
90 93% The Karate Kid (2010) - Rated 05 Jan 2015
90 93% The Blind Side (2009) - Rated 05 Jan 2015
85 72% Rocky (1976) - Rated 05 Jan 2015