bubblegum

bubblegum
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 01 Jun 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 43% Repo Men (2010) - Rated 12 Aug 2022
90 66% Inglourious Basterds (2009) - Rated 06 Aug 2022
77 15% The Tomorrow War (2021) - Rated 22 Jul 2022
87 50% Snowpiercer (2014) - Rated 22 Jul 2022
87 50% Unbreakable Kimmy Schmidt (2015) - Rated 22 Jul 2022
90 66% Star Trek (1966) - Rated 22 Jul 2022
93 87% Threads (1984) - Rated 22 Jul 2022
94 94% The Road (2009) - Rated 22 Jul 2022
91 72% Melancholia (2011) - Rated 22 Jul 2022
94 94% SPY×FAMILY (2022) - Rated 22 Jul 2022