bubbletea
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.
Recent Ratings
Check out bubbletea's...
2 | Stripes (1981) - Rated 30 Aug 2012 |
1 | Amelia (2009) - Rated 27 Aug 2012 |
2 | Empire Records (1995) - Rated 27 Aug 2012 |
3 | Village of the Damned (1960) - Rated 30 Jun 2012 |
3 | The Fallen Sparrow (1943) - Rated 30 Jun 2012 |
4 | The Immigrant (1917) - Rated 30 Jun 2012 |
3 | In the Realms of the Unreal (2004) - Rated 07 Jun 2012 |
3 | Welcome to Dongmakgol (2005) - Rated 02 Jun 2012 |
2 | The African Queen (1951) - Rated 02 Jun 2012 |
3 | Life Is Beautiful (1997) - Rated 02 Jun 2012 |