buckethead

buckethead
Movie Buff - 444 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2015
Location: Turkey
Age: 29
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: An ordinary human being.

more Recent Ratings

85 96% Room (2015) - Rated 27 Feb 2018
60 24% Captain America: Civil War (2016) - Rated 27 Feb 2018
57 19% School of Rock (2003) - Rated 13 Jan 2016
67 45% Shrek 2 (2004) - Rated 13 Jan 2016
0% Recep Ivedik (2008) - Rated 13 Jan 2016
73 63% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 13 Jan 2016
72 60% Babam Ve Oglum (2005) - Rated 13 Jan 2016
75 71% Banshee (2013) - Rated 13 Jan 2016
76 74% Person of Interest (2011) - Rated 13 Jan 2016
71 58% Orphan Black (2013) - Rated 13 Jan 2016