buckfan2112

buckfan2112
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 37% Paycheck (2003) - Rated 06 Nov 2016
90 91% The Hunt for Red October (1990) - Rated 06 Nov 2016
85 79% Batman Begins (2005) - Rated 06 Nov 2016
40 16% Aeon Flux (2005) - Rated 06 Nov 2016
40 16% Volcano (1997) - Rated 06 Nov 2016
60 37% Signs (2002) - Rated 06 Nov 2016
90 91% The Lion King (1994) - Rated 06 Nov 2016
60 37% The Man in the Iron Mask (1998) - Rated 06 Nov 2016
65 54% I Am Legend (2007) - Rated 06 Nov 2016
20 4% Super Mario Bros. (1993) - Rated 06 Nov 2016