We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

buckshome

Flick Fan - 35 Film Ratings

Member Since: Mar 12, 2020

Location: USA

more Recent Ratings

Check out buckshome's...

68 18% The Evil Dead (1981) - Mar 19, 2020
70 27% Me, Myself & Irene (2000) - Mar 19, 2020
78 50% The Dark Knight Rises (2012) - Mar 19, 2020
80 61% The Shining (1980) - Mar 19, 2020
70 27% Total Recall (1990) - Mar 19, 2020
85 80% WALL·E (2008) - Mar 19, 2020
80 61% Man on Fire (2004) - Mar 19, 2020
80 61% Mad Max: Fury Road (2015) - Mar 19, 2020
84 70% Braveheart (1995) - Mar 19, 2020
85 80% Captain Phillips (2013) - Mar 12, 2020