Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
buffalo666

Flick Fan - 51 Film Ratings

Member Since: Mar 9, 2020

Location: UK

more Recent Ratings
Check out buffalo666's...
69 43% Ichi the Killer (2001) - Mar 09, 2020
50 15% Enter the Void (2010) - Mar 09, 2020
55 22% The Hunt (2012) - Mar 09, 2020
59 26% Lord of War (2005) - Mar 09, 2020
69 43% Happiness (1998) - Mar 09, 2020
78 61% Taxi Driver (1976) - Mar 09, 2020
69 43% Adaptation. (2002) - Mar 09, 2020
50 15% American Pie (1999) - Mar 09, 2020
78 61% We Need to Talk About Kevin (2011) - Mar 09, 2020
50 15% Sicario (2015) - Mar 09, 2020