bugaboo_4

bugaboo4
Movie Buff - 269 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 47% Serenity (2005) - Rated 10 Jul 2013
60 13% The Incredibles (2004) - Rated 10 Jul 2013
95 87% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 10 Jul 2013
50 10% 2012 (2009) - Rated 10 Jul 2013
90 70% The Prince of Egypt (1998) - Rated 10 Jul 2013
65 20% The Happening (2008) - Rated 10 Jul 2013
89 67% Animal House (1978) - Rated 10 Jul 2013
100 97% Psycho (1960) - Rated 10 Jul 2013
80 47% The Princess Diaries (2001) - Rated 10 Jul 2013
80 47% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 10 Jul 2013