buggy9999

buggy9999
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 93% Interstellar (2014) - Rated 03 Nov 2016
82 81% Birdman (2014) - Rated 03 Nov 2016
83 85% The Revenant (2015) - Rated 03 Nov 2016
90 97% Love Actually (2003) - Rated 03 Nov 2016
80 75% Heat (1995) - Rated 03 Nov 2016
70 45% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 03 Nov 2016
68 31% Empire of the Sun (1987) - Rated 03 Nov 2016
80 75% Prisoners (2013) - Rated 03 Nov 2016
50 2% A Good Day to Die Hard (2013) - Rated 03 Nov 2016
60 6% The Hangover Part II (2011) - Rated 03 Nov 2016