bugrasnmz

bugrasnmz
Movie Buff - 246 Film Ratings
Member Since: 13 Mar 2009
Location: ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 65% Gravity (2013) - Rated 21 Nov 2013
80 84% Conviction (2010) - Rated 21 Nov 2013
75 65% L.A. Confidential (1997) - Rated 21 Nov 2013
65 25% The Last House on the Left (2009) - Rated 21 Nov 2013
75 65% My Cousin Vinny (1992) - Rated 21 Nov 2013
65 25% The Mortal Instruments: City of Bones (2013) - Rated 21 Nov 2013
65 25% Parker (2013) - Rated 21 Nov 2013
75 65% Man of Steel (2013) - Rated 25 Oct 2013
60 13% White House Down (2013) - Rated 17 Oct 2013
70 46% Elysium (2013) - Rated 17 Oct 2013