burakapaydin

Recent Ratings
Check out burakapaydin's...
88 55% | City of God (2002) - Jan 05, 2022 |
100 85% | Samsara (2011) - Apr 05, 2021 |
45 12% | Vanilla Sky (2001) - Apr 05, 2021 |
65 19% | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Apr 05, 2021 |
75 29% | Manchester by the Sea (2016) - Apr 05, 2021 |
12 3% | The Island (2005) - Apr 05, 2021 |
96 66% | The Last Temptation of Christ (1988) - Apr 05, 2021 |
76 31% | Scoop (2006) - Apr 05, 2021 |
44 10% | Lucky Number Slevin (2006) - Apr 05, 2021 |
1 0% | Meet the Parents (2000) - Apr 05, 2021 |