Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
burakbozkaya

Movie Buff - 204 Film Ratings

Member Since: Apr 24, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out burakbozkaya's...
79 73% Lovers of the Arctic Circle (1998) - Sep 18, 2018
75 56% Rampage (2018) - Sep 09, 2018
80 78% Upgrade (2018) - Sep 09, 2018
76 60% The Shape of Water (2017) - Sep 09, 2018
79 73% Holes (2003) - Sep 09, 2018
78 68% Avengers: Infinity War (2018) - Sep 09, 2018
78 68% Black Panther (2018) - Sep 09, 2018
63 16% Hostiles (2017) - Aug 19, 2018
75 56% The Vanishing of Sidney Hall (2017) - Aug 12, 2018
63 16% Every Day (2018) - Aug 05, 2018