burakdemir

burakdemir
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 57% Sleepers (1996) - Rated 23 Jan 2017
75 42% The Last Emperor (1987) - Rated 23 Jan 2017
66 11% X-Men (2000) - Rated 23 Jan 2017
90 96% Revolutionary Road (2008) - Rated 23 Jan 2017
87 65% Minority Report (2002) - Rated 23 Jan 2017
88 73% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 23 Jan 2017
71 34% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 23 Jan 2017
67 19% Contact (1997) - Rated 23 Jan 2017
50 3% Judge Dredd (1995) - Rated 23 Jan 2017
89 84% Casino (1995) - Rated 23 Jan 2017