burakerolla

burakerolla
Movie Buff - 231 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 12% Survive Style 5+ (2004) - Rated 22 Nov 2014
85 91% Freaks (1932) - Rated 22 Nov 2014
50 5% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 22 Nov 2014
65 20% The Kids Are All Right (2010) - Rated 22 Nov 2014
75 51% Sexy Beast (2001) - Rated 22 Nov 2014
80 74% The Dark Knight (2008) - Rated 22 Nov 2014
60 12% Due Date (2010) - Rated 22 Nov 2014
80 74% Blue Velvet (1986) - Rated 22 Nov 2014
55 8% The Mummy (1999) - Rated 22 Nov 2014
70 34% Phone Booth (2003) - Rated 22 Nov 2014