buraksk8

buraksk8
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 53% The Revenant (2015) - Rated 14 Feb 2016
99 94% The Notebook (2004) - Rated 09 Nov 2015
90 60% Spare Parts (2015) - Rated 07 Nov 2015
96 86% A Brilliant Young Mind (2014) - Rated 05 Nov 2015
0% Oldboy (2003) - Rated 01 Nov 2015
95 82% The Color of Paradise (1999) - Rated 16 Oct 2015
90 60% Interstellar (2014) - Rated 16 Oct 2015
73 12% Eurotrip (2004) - Rated 10 Oct 2015
81 28% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 09 Oct 2015
70 9% The Hangover Part III (2013) - Rated 03 Oct 2015