buraktt

buraktt
Movie Buff - 321 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2012
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 9% 50/50 (2011) - Rated 11 Oct 2012
40 4% Jumper (2008) - Rated 11 Oct 2012
81 26% Ip Man 2: Legend of the Grandmaster (2010) - Rated 11 Oct 2012
88 55% Juno (2007) - Rated 11 Oct 2012
85 39% Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Rated 11 Oct 2012
89 61% Zombieland (2009) - Rated 11 Oct 2012
89 61% Gran Torino (2008) - Rated 11 Oct 2012
86 47% Garden State (2004) - Rated 11 Oct 2012
90 74% Serenity (2005) - Rated 11 Oct 2012
87 51% Into the Wild (2007) - Rated 11 Oct 2012