Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
burcud

Flick Fan - 29 Film Ratings

Member Since: Dec 31, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
95 93% Wild Tales (2014) - Dec 31, 2017
80 12% Gifted (2017) - Dec 31, 2017
85 37% Lucy (2014) - Dec 31, 2017
85 37% The Matrix (1999) - Dec 31, 2017
80 12% Crash (2005) - Dec 31, 2017
90 70% The Usual Suspects (1995) - Dec 31, 2017
90 70% Forrest Gump (1994) - Dec 31, 2017
85 37% 3 Idiots (2009) - Dec 31, 2017
85 37% The Pianist (2002) - Dec 31, 2017
85 37% Avatar (2009) - Dec 31, 2017