burcusanem

burcusanem
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 72% Black Swan (2010) - Rated 22 Jun 2019
95 72% Cloud Atlas (2012) - Rated 22 Jun 2019
90 50% The Dictator (2012) - Rated 22 Jun 2019
75 5% Doctor Strange (2016) - Rated 22 Jun 2019
80 20% The Simpsons Movie (2007) - Rated 22 Jun 2019
95 72% Inglourious Basterds (2009) - Rated 22 Jun 2019
80 20% Shrek the Third (2007) - Rated 22 Jun 2019
50 1% Skyfall (2012) - Rated 22 Jun 2019
75 5% The Fifth Element (1997) - Rated 22 Jun 2019
80 20% Source Code (2011) - Rated 22 Jun 2019