Burhan Guzel

burhan_guzel
Film Freak - 988 Film Ratings
Member Since: 24 Oct 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: https://letterboxd.com/BurhanGuzel/

more Recent Ratings

71 13% Gran Turismo (2023) - Rated 16 Mar 2024
77 34% Beni Çok Sev (2021) - Rated 17 Feb 2024
69 7% We Are Marshall (2006) - Rated 10 Feb 2024
70 10% Dog (2022) - Rated 17 Jan 2024
69 7% Dead for a Dollar (2022) - Rated 17 Jan 2024
69 7% Yargi (2021) - Rated 17 Jan 2024
69 7% Tag (2018) - Rated 17 Jan 2024
70 10% Sisu (2023) - Rated 17 Jan 2024
76 29% The Kid Detective (2020) - Rated 17 Jan 2024
75 24% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 17 Jan 2024